Stawiała na Barcę, mocno się pomyliła. Tak Lewandowska przeżywała finał

Tym razem nie z poziomu trybun, a przed telewizorem kibicowała swojemu mężowi Anna Lewandowska. Żona snajpera FC Barcelony z zapartym tchem oglądała niedzielne "El Clasico" w ramach hiszpańskiego Superpucharu.

MB
Anna Lewandowska Instagram / Na zdjęciu: Anna Lewandowska
W niedzielny wieczór na stadionie Al-Awwal Park w Rijadzie do walki o hiszpański Superpuchar stanęły Real Madryt i FC Barcelona. Po pierwszej połowie w lepszych nastrojach znajdowała się ekipa Królewskich, która do przerwy prowadziła aż 3:1.

Co ciekawe, taki wynik - ale końcowy i na korzyść Blaugrany - obstawiała Anna Lewandowska, która mocno kibicowała Katalończykom. Tym razem jednak nie z trybun. Żona "Lewego" oglądała finał na szklanym ekranie i pokazała to za pośrednictwem Instastories.

Promotorka zdrowego stylu życia do sieci wrzuciła również reakcję na gola Roberta Lewandowskiego. Ukochana snajpera FC Barcelony typowała, że jej mąż zdobędzie w niedzielę dwie bramki.

Póki co ma na swoim koncie jedną, ale za to przedniej urody. Napastnik katalońskiego klubu kapitalnie huknął zza pola karnego i nie dał tym strzałem Andrijowi Łuninowi żadnych szans na skuteczną obronę.

Spotkanie Real Madryt - FC Barcelona zakończyło się ostatecznie wygraną "Królewskich" 4:1 (---> RELACJA). Wycinki z Instastories Anny Lewandowskiej można zobaczyć poniżej:

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)