Kadrowicz doznał bolesnego urazu. "Nieprzyjemna sprawa"

Po meczu Cagliari Calcio Mateusz Wieteska musiał udać się do dentysty - poinformował dziennikarz stacji Eleven Sports, Maciej Kruk. Pojawiło się ryzyko, że reprezentant Polski będzie wyłączony z gry.

Rafał Szymański
Mateusz Wieteska WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Mateusz Wieteska
W pierwszym niedzielnym meczu Serie A Cagliari Calcio przegrało 1:3 na terenie Frosinone Calcio. Od samego początku na murawie przebywał Mateusz Wieteska. Kadrowicz mógł mówić jednak o sporym pechu.

Już w pierwszej części gry Marco Brescianini niefortunnie zaatakował Wieteskę. Środkowy obrońca zalał się krwią i w trakcie meczu kilkukrotnie musiał opuścić boisko. Dopiero w 72. minucie definitywnie zastąpił go Edoardo Goldaniga.

Maciej Kruk przedstawił nowe wieści w programie "Eleven Gol Live". Dziennikarz skontaktował się z kontuzjowanym reprezentantem Polski.

- Został uderzony w okolice zębów. Wymieniliśmy kilka wiadomości z Mateuszem. Nie są to przyjemne obrazki. To jest delikatne przemieszczenie trzech zębów i perspektywa zabiegu, najprawdopodobniej w poniedziałek. Oczywiście, raczej nie będzie to długa przerwa, natomiast to nieprzyjemna sprawa - relacjonował Kruk.

Był to siódmy występ Wieteski w trwającym sezonie ligowym. W połowie stycznia stoper odzyskał miejsce w podstawowym składzie Cagliari, jednak nie można wykluczyć, że ze względu na kolejny uraz trener nie skorzysta w niego w najbliższym czasie.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)