Niedosyt Granady. Dwóch Polaków na boisku

Zamykający tabelę La Ligi piłkarze Granady i Almerii nie przełamali się. W bezpośrednim starciu padł remis 1:1. W drużynie gospodarzy zagrali Kamil Piątkowski i Kamil Jóźwiak.

Michał Piegza
Przed meczem przed własną publicznością został zaprezentowany Kamil Jóźwiak PAP/EPA / PAP/EPA/Miguel Angel Molina / Przed meczem przed własną publicznością został zaprezentowany Kamil Jóźwiak
Dwóch rannych po meczu 25. kolejki La Ligi. Piłkarze Granady i Almerii zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli i ich sytuacja jest bardzo trudna.

W trochę lepszej przed bezpośrednim starciem byli gospodarze, wśród których w wyjściowym składzie znalazł się Kamil Piątkowski. Polak w poprzedniej potyczce z Barceloną (3:3) nie mógł zagrać ze względu na kartkowe zawieszenie. Z kolei Kamil Jóźwiak potyczkę rozpoczął na ławce.

Mecz świetnie zaczął się dla gości, którzy prowadzili od 9. minuty, kiedy wynik gry otworzył Marc Pubill. Pięć minut później Almeria trafiła po raz drugi. Po analizie VAR sędzia anulował trafienie Adriana Embarby dopatrując się spalonego.

Granada szukała wyrównania. Udało się dopiero kwadrans przed koniec, kiedy na 1:1 trafił Myrto Uzuni, jednocześnie ustalając wynik spotkania.

W doliczonym czasie na boisku pojawił się Jóźwiak. To drugi występ pomocnika w La Lidze. Granada do bezpiecznej strefy obecny traci sześć punktów, Almeria aż dwanaście.

Granada CF - UD Almeria 1:1 (0:1) 0:1 - Marc Pubill 9' 1:1 - Myrto Uzuni 75'