Luka Modrić pokazał jakość. Tak Chorwat dał Realowi zwycięstwo [WIDEO]

Luka Modrić powoli traci na roli w Realu Madryt. Chorwacki pomocnik jest już coraz starszy i nie dostaje zbyt wielu minut od Carlo Ancelottiego. Jednak gdy pojawia się na boisku, potrafi wnieść jakość, co pokazał w meczu z Sevillą FC.

Kuba Duda
Kuba Duda
Luka Modrić dał Realowi Madryt zwycięstwo Twitter / Eleven Sports / Luka Modrić dał Realowi Madryt zwycięstwo
W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o przyszłości Luki Modricia w Realu Madryt. Według mediów Chorwat obecnie ma trzy możliwości na kontynuowanie kariery po obecnym sezonie. Może trafić do Arabii Saudyjskiej, Stanów Zjednoczonych, lub wrócić do Dinama Zagrzeb.

Jednocześnie w Hiszpanii poinformowano, że 38-latek może dołączyć do sztabu Carlo Ancelottiego w Realu. Przyczyną takich doniesień, o jego możliwym odejściu z Królewskich, przynajmniej w roli piłkarza, jest jego słabnący status.

Nie da się ukryć, że w minionych miesiącach Chorwat nie był tak ważnym zawodnikiem, jakim by chciał. Często jego występy są tylko symboliczne, co nie podoba się zdobywcy Złotej Piłki w 2018 roku. Jednak musi się z tym pogodzić i pokazywać, że może pomagać w większym wymiarze czasowym.

Modrić okazał się kluczowy przy okazji meczu Los Blancos z Sevillą FC. W tej rywalizacji pojawił się na boisku w 75. minucie, a chwilę później popisał się znakomitym strzałem, po którym piłka zatrzepotała w siatce.

Było to o tyle ważne trafienie, że padło przy bezbramkowym remisie. 38-latek trafił na 1:0, a Real już do końca meczu nie oddał prowadzenia. Dzięki temu Królewscy zapisali na swoje konto kolejne trzy punkty i utrzymali przewagę nad resztą stawki.

Thriller w Kielcach! 6 goli i mnóstwo emocji!
"Imponował". Francuzi zachwyceni Bułką

Oglądaj mecz Real Betis - Sevilla FC na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)