Jedna bramka w sparingu Lecha Poznań

Lech Poznań zwycięski w meczu sparingowym. Drużyna Mariusza Rumaka pokonała na obiektach przy Bułgarskiej I-ligowego Chrobrego Głogów 1:0.

Szymon Mierzyński
 Artur Sobiech, Bartosz Mrozek, Bartosz Salamon, Filip Marchwiński WP SportoweFakty / Tomasz Fijałkowski / Na zdjęciu: Artur Sobiech, Bartosz Mrozek, Bartosz Salamon, Filip Marchwiński
Sobotnia potyczka była zamknięta dla publiczności. Nie mogli jej obserwować kibice, ani przedstawiciele mediów. Nie przeprowadzono też transmisji.

Po ostatnim gwizdku sędziego "Kolejorz" podał rezultat, skład i strzelca gola. Jego autorem był Maksym Pietrzak, natomiast asystował mu Norbert Pacławski.

Spotkanie odbyło się na jednym z bocznych boisk przy Bułgarskiej.

Poznaniacy zajmują aktualnie 4. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy z dorobkiem 44 pkt. Ich przeciwnik jest 13. w Fortuna I lidze i gromadzi 29 "oczek".

Piłkarze Mariusza Rumaka najbliższy mecz o stawkę rozegrają w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 15.00 - na wyjeździe ze Stalą Mielec. Głogowianie dwa dni wcześniej podejmą Wisłę Kraków.

Lech Poznań - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
1:0 - Maksym Pietrzak 64'

Lech Poznań: I połowa: Filip Bednarek - Joel Pereira, Kacper Orzechowski, Antonio Milić, Barry Douglas, Radosław Murawski, Jan Niedzielski (32' Aleksander Nadolski), Maksymilian Dziuba, Adriel Ba Loua, Norbert Pacławski, Kristoffer Velde; II połowa: Filip Bednarek - Alan Czerwiński, Kacper Orzechowski, Maciej Wichtowski, Barry Douglas, Jan Niedzielski, Aleksander Nadolski, Maksymilian Dziuba, Igor Kornobis, Norbert Pacławski, Maksym Pietrzak.

Chrobry Głogów: Karol Dybowski (65' Damian Węglarz) - Albert Zarówny (46' Szymon Lewkot), Michał Michalec (65' Mavroudis Bougaidis), Natan Malczuk, Paweł Tupaj, Patryk Mucha (65' Eryk Pieczarka), Artur Bogusz, Dawid Hanc (46' Jakub Kuzdra), Mateusz Ozimek (65' zawodnik testowany), Szymon Bartlewicz (46' Bartosz Biel), Adrian Szczutowski (65' Mikołaj Lebedyński).

Jaki będzie wynik ligowego meczu Stal Mielec - Lech Poznań?