Ocenili występ Modera. Jak sobie poradził przeciwko Liverpoolowi?

W wielkanocną niedzielę Jakub Moder staną na Anfield Road oko w oko z ekipą Liverpoolu. Jego Brighton and Hove Albion przegrało 1:2, a Polak został zmieniony tuż przed końcową syreną.

Krzysztof Kaczmarczyk
Jakub Moder w akcji PAP/EPA / Jakub Moder w akcji
Pojedynek z Liverpoolem Jakub Moder rozpoczął w wyjściowym składzie, a Brighton and Hove Albion dobrze rozpoczął. Prowadził już od 2. minuty, ale finalnie "The Reds" zdołali odwrócić losy pojedynku. Polak opuścił boisko w 83. minucie.

Więcej o meczu przeczytasz tutaj -->> Na początku był gong, ale później Liverpool był już sobą. 82 minuty Modera

24-latek brał nawet udział w golu, którego strzelił Danny Welbeck. Strzał Polaka został zablokowany, ale dopadł do niej Anglik, który strzelił idealnie.

Jak oceniono występ Modera? "Mocno walczył fizycznie, ale znikał w miarę trwania meczu" - opisał występ naszego pomocnika "Daily Mail", którego oceniono na szóstkę.

Dodano, że Moder bardzo dobrze rozpoczął, ale z biegiem czasu został stłamszony przez Virgila van Dijka.

Serwis 90min.com przyznał Polakowi "piątkę". "Nie poradził sobie wystarczająco dobrze w obiecujących pozycjach" - napisano w komentarzu. Na lepszą notę Moder mógł liczyć od NBC Sports, gdzie przy jego nazwisku pojawiła się ocena 6,7.

Jeszcze lepiej wypadł w ocenie sussexexpress.co.uk, gdzie oceniono go na siódemkę. "Solidny. Żadnych znaczących błędów i miał kilka dobrych ruchów w ataku. Wspaniale jest widzieć, jak dostaje więcej minut" - opisano jego grą.

Szansę na kolejne minuty w Premier League Moder będzie miał w najbliższą środę, 3 kwietnia. Wtedy Brighton and Hove Albion zagra na wyjeździe z Brentford FC.