Koszmarny błąd bramkarza Napoli. Jak w juniorach [WIDEO]

Alex Meret nie będzie miło wspominał niedzielnego popołudnia. Golkiper Napoli nie popisał się przy wyprowadzaniu piłki, co zakończyło się utratą bramki.

Szymon Michalski
koszmarny błąd bramkarza Napoli Getty Images / ELEVEN SPORTS PL / koszmarny błąd bramkarza Napoli
W niedzielę 14 kwietnia SSC Napoli podejmowało Frosinone Calcio w meczu 32. kolejki Serie A. Biorąc pod uwagę pozycję obu drużyn w tabeli, faworytem w tym starciu byli gospodarze.

Dość niespodziewanie spotkanie zakończyło się podziałem punktów - 2:2 (relacja dostępna jest pod TYM LINKIEM). Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że Napoli podarowało rywalom jedno "oczko".

Wszystko przez zachowanie golkipera gospodarzy. W drugiej połowie, przy jednobramkowym prowadzeniu Napoli, Alex Meret wyprowadzał piłkę spod własnej bramki. Zrobił to jednak na tyle nieudolnie, że futbolówka trafiła pod nogi rywali.

Walid Cheddira nawet się nie zastanawiał i uderzył na bramkę Napoli. Alex Meret próbował jeszcze naprawić swój błąd, ale bezskutecznie (wideo z tej akcji możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Gospodarze mają czego żałować. Remis jest dla nich sporym rozczarowaniem. Dodajmy, że na boisku zaprezentował się Piotr Zieliński, który rozegrał 77 minut. Bohaterem Frosinone Calcio został Walid Cheddira - zdobywca dwóch goli.

Dodajmy, że po tym spotkaniu SSC Napoli plasuje się na 8. miejscu w tabeli, z kolei Frosinone Calcio jest 18.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)