Liga Mistrzów. Wyniki wtorkowych meczów. Pierwsi półfinaliści

Czarny wtorek dla hiszpańskiej piłki. Z Ligą Mistrzów w ćwierćfinałach pożegnały się zespoły FC Barcelony i Atletico Madryt. Dalej grają PSG i Borussia Dortmund.

Michał Piegza
Vitinha zdobył dla PSG ważnego gola PAP/EPA / PAP/EPA/Siu Wu / Vitinha zdobył dla PSG ważnego gola
Dwa mecze i jedenaście bramek! Działo się we wtorkowych rewanżowych meczach ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. Piłkarze FC Barcelony mieli wszystko w swoich rękach.

Po wygranej w pierwszym spotkaniu nad PSG, w drugim prowadzili, ale wszystko zmieniło się po czerwonej kartce dla Ronalda Araujo w 29. minucie. Mistrzowie Francji zdobyli cztery gole i grają dalej.

Nieprawdopodobne wręcz emocje w drugim meczu. Borussia w końcówce pierwszego meczu z Atletico w Madrycie dała sobie nadzieje na półfinał.

W rewanżu gospodarze prowadzili do przerwy 2:0. Drużyna Diego Simeone wyrównała, ale niemiecki zespół zadał dwa kolejne ciosy i to on gra dalej!

FC Barcelona - Paris Saint-Germain 1:4 (1:1) --> RELACJA
1:0 - Raphinha 12'
1:1 - Ousmane Dembele 40'
1:2 - Vitinha 54'
1:3 - Kyllian Mbappe (k.) 61'
1:4 - Kylian Mbappe 89'

W pierwszym meczu: 3:2.