Jak tylko Lewandowski zszedł z boiska... Tak Barcelona wyszła na prowadzenie

Pięć minut po tym jak Robert Lewandowski zszedł z boiska w El Clasico FC Barcelona już po raz drugi objęła prowadzenie. Zobaczcie gola na 2:1 autorstwa Fermina Lopeza.

Szymon Łożyński
Gol na 2:1 dla Barcelony Twitter / Eleven Sports / Gol na 2:1 dla Barcelony

To nie był dobry mecz w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Od pierwszego gwizdka sędziego kapitan reprezentacji Polski był niewidoczny.

Cierpliwość Xaviego skończyła się w 64. minucie, gdy Polaka zastąpił Ferran Torres. To jednak nie 24-latek 5 minut później uszczęśliwił miliony fanów Barcelony.

Na listę strzelców wpisał się natomiast Fermin Lopez, który wykorzystał wybicie piłki przez bramkarza Realu Madryt wprost pod jego nogi i z bliska pokonał Andrija Łunina.

Piłkarze Barcelony długo z prowadzenia się jednak nie nacieszyli, bowiem już cztery minuty później gracze Realu wyrównali (2:2). Gola strzelił Lucas Vazquez, a asystował mu Vinicius Junior.

Zobaczcie bramkę na 2:1 dla Barcelony: I trafienie na 2:2:

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)