Nie mógł się powstrzymać. Gwiazdor Realu wyśmiał piłkarza Barcelony

W portalu X zawrzało, gdy Vinicius Jr skomentował jeden ze wpisów po El Clasico. Piłkarz Realu Madryt zamieścił tylko jedną emotkę, ale jakże wymowną, czym zyskał poklask po zwycięstwie nad FC Barceloną.

Robert Czykiel
Vinicius Junior Getty Images / Alvaro Medranda/Quality Sport Images / Na zdjęciu: Vinicius Junior
To był El Clasico na świetnym poziomie. FC Barcelona dwukrotnie prowadziła z Realem Madryt, ale ostatecznie to "Królewscy" byli górą i zwyciężyli 3:2. Tym samym "Duma Katalonii" po raz trzeci w tym sezonie musiała uznać wyższość odwiecznego rywala.

Jedną z bramek strzelił Vinicius Junior, który w pierwszej połowie wykorzystał rzut karny na 1:1. Największym bohaterem jednak został Jude Bellingham. Reprezentant Anglii w pierwszej minucie doliczonego czas gry trafił na 3:2 i dał zwycięstwo swojej drużynie.

Emocje jeszcze nie opadły, a brazylijski gwiazdor postanowił je jeszcze bardziej podgrzać. Wystarczyło, że skomentował jeden ze wpisów w portalu X. Kibic zamieścił sklejkę zdjęć, na której widzimy Fermin Lopez (strzelił na 2:1 dla Barcelony) i Bellinghama, celebrujących gole.

"Myślał, że jest Judem Bellinghamem" - skomentował fan.

Pod postem uaktywnił się Vinicius Jr. Brazylijski gwiazdor zamieścił jedną roześmianą emotkę, co spodobało się fanom Realu. Jego wymowny komentarz otrzymał 55 tysięcy polubień i został wyświetlony 2,6 mln razy.

Real Madryt dzięki wygranej w El Clasico jest już o krok od mistrzowskiego tytułu. Na sześć kolejek przed końcem sezonu "Królewscy" mają 11 punktów przewagi nad FC Barceloną.