Kolejna porażka Motoru - wyniki niedzielnych spotkań 2. kolejki gr. wschodniej II ligi

W niedzielę rozegrano trzy kolejne spotkania w grupie wschodniej II ligi. W najciekawszym spotkaniu Okocimski Brzesko dzięki świetnej końcówce zremisował u siebie ze Stalą Rzeszów 2:2.

Kamil Górniak

Rzeszowianie po dwóch golach Wojciecha Fabianowskiego prowadzili do przerwy w Brzesku 0:2. Ambitnie grający zawodnicy Okocimskiego pokazali, że należy grać do końca. Najpierw w 87. minucie zdobyli kontaktowego gola, a już chwile potem doprowadzili do wyrównania. Tym samym obie ekipy zdobyły pierwszy punkt w tegorocznych rozgrywkach.

Również wiele emocji było w Suwałkach, gdzie miejscowe Wigry podejmowały mocnego kadrowo spadkowicza z pierwszej ligi Znicza Pruszków. Goście spod Warszawy prowadzili praktycznie od 63. minuty i wydawało się, że dowiozą kolejne zwycięstwo do końcowego gwizdka. W 93. minucie Wigry zdobyły gola. Rzut karny na bramkę dającą jeden punkt zamienił Grazvydas Mikulenas.

W trzecim meczu rozegranym w niedzielę beniaminek z Nadarzyna grający na stadionie Znicza Pruszków wygrał z Motorem Lublin 2:1. Wszystkie trzy trafienia kibice zobaczyli jeszcze w pierwszej połowie. Na 1:0 trafił Piotr Bajera, szybko wyrównał Marek Fundakowski, a wynik ustalił ponownym golem Bajera.

Wigry Suwałki - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
0:1 - Januszewski 63’
1:1 - Mikulenas (k.) 93’

GLKS Nadarzyn - Motor Lublin 2:1 (2:1)
1:0 - Bajera 6’
1:1 - Fundakowski 7’
2:1 - Bajera 21’

Okocimski Brzesko - Stal Rzeszów 2:2 (0:2)
0:1 - Fabianowski 10’
0:2 - Fabianowski 34’
1:2 - Popiela 87’
2:2 - Urbański 88’

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!