Pierwsze zwycięstwa Pelikana i Olimpii - wyniki niedzielnych spotkań 3. kolejki II ligi gr. wschodniej

W niedzielę pierwsze zwycięstwa w tym sezonie odniosły zespoły Pelikana Łowicz i Olimpii Elbląg. Łowiczanie pokonali spadkowicza z zaplecza ekstraklasy - Stal Stalową Wolę. Olimpia wygrała z fatalnie spisującym się w tym roku Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Mateusz Lis
Mateusz Lis

Po wyrównanym i emocjonującym meczu Pelikan pokonał Stal Stalową Wolę 2:0. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł już w 4. minucie. Wtedy to Krzysztof Brodecki wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Michała Adamczyka. Stoper Pelikan po raz drugi do siatki trafił w 50. minucie wykorzystując rzut karny po faulu na Konradzie Koźmińskim. Goście również mieli swoje szanse na zdobycie gola. Najbliższy szczęścia był Maciej Witek, piłka po jego strzale głową trafiła w poprzeczkę.

W drugim niedzielnym meczu Olimpia Elbląg wygrała wyjazdowy meczu z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Ruch po trzech meczach ma na koncie zero punktów i zero strzelonych bramek. Z tak mizernym dorobkiem zamyka ligową tabelę.

Wyniki niedzielnych spotkań 3. kolejki II ligi gr. wschodniej:

Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
1:0 - Brodecki 4'
2:0 - Brodecki 50' (k.)

Ruch Wysokie Mazowieckie - Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
0:1 - Roznik 29'
0:2 - Miecznik 73'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!