Gościnni gospodarze - wyniki niedzielnych spotkań 12. kolejki II ligi gr. wschodniej

Po bardzo nudnym meczu w Łowiczu więcej powodów do radości mieli goście z Iławy. Jeziorak wywiózł z trudnego terenu trzy punkty. Bardzo nieobliczalną drużyną pod wodzą Jarosława Araszkiewicza stała się Wisła Płock. Nafciarze ostatnio zostali rozbici przez Resovię aż 0:4, a teraz wygrali na trudnym terenie w Iławie.

Mateusz Lis
Mateusz Lis

Oba niedzielne spotkania nie stały na zbyt wysokim poziomie. W meczu rozgrywanym w Łowiczu padły trzy bramki, ale były to jedyne trzy ciekawe momenty w ciągu 90 minut. Jako pierwszy piłkę do siatki, już w 47. sekundzie spotkania, skierował Iwo Zubrzycki. Gospodarze wyrównali 20 minut później za sprawą trafienia Krzysztofa Brodeckiego z rzutu karnego. Tuż przed końcem szalę zwycięstwa na korzyść przyjezdnych, w tym jakże nudnym meczu, zdołał przechylić Tomasz Zakierski.

Rzut karny dał zwycięstwo zespołowi z Płocka. Mecz pomiędzy GLKS-em a Wisłą również nie stał na najwyższym poziomie. Trzy punkty Nafciarzom zapewnił Marcin Pacan.

Wyniki niedzielnych spotkań 12. kolejki II ligi gr. wschodniej:

Pelikan Łowicz - Jeziorak Iława 1:2 (1:1)
0:1 - Zubrzycki 1'
1:1 - Brodecki 21' (k.)
1:2 - Zakierski 87'

GLKS Nadarzyn - Wisła Płock 0:1 (0:1)
0:1 - Pacan 20' (k.)

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!