Wisła Płock - Pelikan Łowicz 1:0 w meczu sparingowym

Piłkarze Wisły Płock pokonali Pelikana Łowicz 1:0 w rozegranym w Gostyninie meczu sparingowym. Bramkę zdobył w 24. minucie <b>Piotr Bajdziak</b>.

W tym artykule dowiesz się o:

Po dosyć bezbarwnym pojedynku drużyna nafciarzy pokonała byłego pierwszoligowca z Łowicza 1:0. Decydujący o losach spotkania gol padł w 24. minucie gry. Na uderzenie z lewej strony boiska zdecydował się Piotr Bajdziak. Źle interweniował bramkarz Pelikana Marcin Ludwikowski, który wpakował piłkę do własnej bramki. Wisła miała jeszcze kilka okazji do zdobycia bramek, ale zmarnowali je Ewgienij Demydenko, Łukasz Sekulski i Arkadiusz Piech. Mecz, którego celem było sprawdzenie formy kandydatów do gry w Wiśle stał na przeciętnym poziomie. W środę o 18.00 na głównym boisku stadionu im. Kazimierza Górskiego odbędzie się kolejny sparing z Górnikiem Łęczna.

Wisła Płock - Pelikan Łowicz 1:0 (1:0)

1:0 - Bajdziak 24’

Skład Wisły: Szlakotin - Rogalski, Belada, Mihailović, Bojaruniec, Mitura, Dylewski, Bajdziak (60’ Mierzwiński), Piech, Adamczyk (60’ Sekulski), Demydenko.