Arka Gdynia - Dinamo Tbilisi 0:2 w meczu sparingowym

W spotkaniu sparingowym rozegranym podczas zgrupowania w Turcji, Arka Gdynia przegrała z Dinamem Tbilisi 0:2 (0:0). Spotkanie było dość wyrównane tylko do przerwy, natomiast po zmianie stron wyraźną przewagę uzyskał lider gruzińskiej ekstraklasy.

Szymon Mierzyński

Najlepszą sytuację dla Arki zmarnował Marcin Wachowicz, który w 15. minucie nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Arka Gdynia - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:0)

Skład Arki: I połowa: Witkowski - Baster, Sobieraj, Szyndrowski, Sokołowski - Przytuła, Łabędzki, Ława - Wróblewski, Wachowicz, Karwan; II połowa: Witkowski - Kalousek, Ulanowski, Weinar, Kowalski - Mazurkiewicz, Moskalewicz, Niciński - Bułka, Chmiest, Bazler.

W kolejnym meczu kontrolnym podopieczni Wojciecha Stawowego zmierzą się rosyjskim Amkarem Perm.