40-lecie Miedzi: Zagrali zdobywcy Pucharu Polski z 1992 roku (foto)

Miedź Legnica obchodzi 40. rocznicę założenia klubu. Pokazowy mecz rozegrali zdobywcy Pucharu Polski z 1992 roku oraz oldboje Legnicy. Zaprezentowano również wystawę z okazji rocznicy.

Bartosz Zimkowski
Miedź '92 pewnie pokonała przeciwników 6:2, a spotkanie rozgrywane na bocznym boisku w parku miejskim uświetniło obchody 40-lecia Miedzianki. Mecz trwał 2x 30 minut. Później, w przerwie meczu II ligi między Miedzią a Turem Turek, dawni piłkarze Miedzianki wyszli na płytę główną stadionu przy Al. Orła Białego, gdzie Andrzej Dadełło, Przewodnoczący Rady Nadzorczej DSA Financial Group SA, wręczył wszystkim okolicznościowe upominki.
Natomiast na legnickim Rynku można podziwiać wystawę o Miedzi. - W ten sposób chcemy przybliżyć Miedziankę wszystkim legniczanom - tłumaczy Martyna Pajączek, prezes zarządu MKS Miedź. Wystawa przedstawia historię klubu aż po czasy dzisiejsze i będzie dostępna przez kilka tygodni.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!