LM: Barcelonie należał się karny? (wideo)

Hiszpańskie media po meczu Chelsea z Barceloną uważają, że Katalończycy zostali skrzywdzeni. Zdaniem dziennikarzy w 25. minucie Gary Cahill faulował w polu karnym Andresa Iniestę.

Konrad Kostorz

Przy stanie 0:0 w 25. minucie Andres Iniesta w świetnym stylu wymanewrował na skrzydle Gary'ego Cahilla, wpadł w pole karne i upadł na murawę po kontakcie z defensorem The Blues. Zawodnik Barcelony spojrzał wymownie w kierunku Felixa Brycha, ale arbiter puścił grę.

Hiszpańska Marca nie ma wątpliwości - Katalończykom należała się jedenastka. "Niemiecki sędzia popełnił błąd, nie dyktując rzutu karnego po faulu na Inieście. Obrońca Chelsea chwycił rywala i następnie pchnął go na murawę" - grzmi dziennik. Mniej stanowczy jest AS, który pisze o "możliwym rzucie karnym".