Stomil zdemolowany przez Zawiszę (wynik)

Stomil Olsztyn przegrał przed własną publicznością z Zawiszą Bydgoszcz aż 0:5. Arbiter zmuszony był przerwać mecz w 70. minucie z powodu zamieszek na trybunach. Po kilku minutach grę jednak wznowiono.

Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz 0:5 (0:3) 0:1 - Błąd 13' 0:2 - Daniel Mąka 23' 0:3 - Chałas 27' 0:4 - Chałas 61' 0:5 - Leśniewski 84'

Składy: Stomil Olsztyn: Tomasz Ptak - Paweł Głowacki, Arkadiusz Koprucki, Rafał Remisz, Tomasz Strzelec, Robert Tunkiewicz (63' Krzysztof Filipek), Łukasz Jegliński, Mindaugas Kalonas (63' Michał Glanowski), Michał Świderski (72' Karol Żwir), Łukasz Suchocki, Paweł Łukasik.

Zawisza Bydgoszcz: Andrzej Witan - Cezary Stefańczyk, Łukasz Skrzyński, Bartosz Kopacz, Piotr Petasz, Hermes, Paweł Zawistowski (67' Kamil Drygas), Jakub Wójcicki, Adrian Błąd (64' Wahan Geworgian), Daniel Mąka, Tomasz Chałas (75' Rafał Leśniewski).

Żółte kartki: Łukasik, Jegliński (Stomil) oraz Daniel Mąka (Zawisza).

Czerwona kartka: Jegliński /90' za drugą żółtą/ (Stomil).

Sędzia: Łukasz Szczech (Białystok).