Trzymam kciuki za Bytom - trenerzy po meczu Dolcan Ząbki - Polonia Bytom

Mecz Dolcana Ząbki z Polonią Bytom zakończył się rezultatem 4:1 dla gospodarzy. Co mieli do powiedzenia trenerzy obydwu zespołów po meczu?

Maciej Walczak

Jacek Trzeciak (Polonia Bytom): Gratuluję trenerowi gospodarzy. Obnażył nasze słabości w drugiej połowie, ale czego możemy wymagać jeśli w pierwszych piętnastu, dwudziestu minutach mamy dwie zmarnowane setki, bo nie uważam by trafienie w słupek i do pustej bramki były to innego rodzaju sytuacje. Z tak młodą drużyną, jaką dysponuję walka z dobrze grającym Dolcanem nie mogła zakończyć się naszym zwycięstwem. Muszę przyznać, że niewiele mogłem przez ten krótki okres zmienić, myślałem, że przyniosę chociaż trochę szczęścia. Później się okazało, że nie bardzo.

Robert Podoliński (Dolcan Ząbki): Trzymam kciuki za Bytom. Przez pierwsze 15 minut goście mogli wygrywać 3:0 i pewnie nie bylibyśmy w stanie się podnieść po takim ciosie. Zadecydowało nasze doświadczenie, mimo tego, że wyszliśmy młodym składem na mecz z Bytomiem, potrzebowaliśmy czasu żeby to spotkanie na swoją korzyść rozstrzygnąć. Cieszą rozmiary wygranej po tych pięciu meczach bez zwycięstwa - dziękuję piłkarzom za taki prezent urodzinowy.