Losowanie 1/2 finału Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej NA ŻYWO!


Relacja odświeża się automatycznie.

Pierwsze spotkania 1/2 finału Ligi Mistrzów odbędą się 23 i 24 kwietnia. Rewanże zaplanowano tydzień później. W tym samych tygodniach, tyle, że w czwartki będą rozgrywane mecze Ligi Europejskiej.

Poznaliśmy także ostatnią niewiadomą. "Papierowym" gospodarzem finału na stadionie Wembley w Londynie będzie zwycięzca dwumeczu Borussia - Real.

Borussia Dortmund Real Madryt

W drugiej parze dojdzie do powtórki z fazy grupowej. Borussia Dortmund - Real Madryt. Jakie są szanse ekipy Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego i Łukasza Piszczka?

Emocje powoli sięgają zenitu. Już za chwilę poznamy półfinałowe pary Ligi Mistrzów. Czekają nas dwa starcia gigantów - bez względu na to jakie będą wyniki losowania!

"Papierowym" gospodarzem finału w Amsterdamie będzie zwycięzca dwumeczu Fenerbahce - Benfica.

Na scenę weszli przedstawiciele wszystkich klubów i krótko komentują wyniki losowania.

FC Basel Chelsea Londyn

FC Basel - Chelsea Londyn. Taka jest druga para, więc The Blues mogą być w pełni zadowoleni. Nie dość, że uniknęli trudniejszych rywali, to jeszcze rewanż odbędzie się na ich obiekcie.

Kulki idą w ruch. Pierwszy wylosowany zespół rozegra pierwszy mecz u siebie.

Ruud van Nistelrooy

Na scenę wszedł właśnie Ruud van Nistelrooy - zdobywca 56 goli w Lidze Mistrzów. Dziś będzie asystował zarówno przy losowaniu LM, jak i LE.

Jako pierwsze poznamy pary półfinałowe Ligi Europejskiej. Jakie są Wasze typy?

Gianni Infantino

Ceremonia w Nyonie rozpoczęta. Jako pierwszy głos zabrał tradycyjnie Gianni Infantino. Nic wspólnego z tradycją nie ma natomiast sam fakt osobnego losowania półfinałów. W ubiegłych latach bowiem tę fazę losowano razem z ćwierćfinałami.

Za chwilę rozpocznie się ceremonia w Nyonie. Tymczasem przypominamy rozstrzygnięcia w Lidze Europejskiej:

Na obecnym etapie Ligi Mistrzów nie ma już rozstawień. To oznacza, że możliwe są pojedynki drużyn z tego samego kraju. Co ciekawe, Bayern bardzo by chciał takiego starcia.

Tak natomiast padały gole:

Póki co skupiamy się jednak na Champions League. Jak zapadły ostatnie rozstrzygnięcia? Szczegóły poniżej.

Borussia Dortmund Bayern Monachium Real Madryt FC Barcelona

Na placu boju w Europie pozostało w sumie osiem zespołów. Jako pierwsze poznamy pary półfinałowe Ligi Mistrzów. Na wyniki losowania czekają dwie ekipy niemieckie i dwie hiszpańskie: Borussia Dortmund, Bayern Monachium, Real Madryt i FC Barcelona.

Powiązane artykuły