Kolejny wygrany sparing rywala Legii Warszawa

New Saints FC wygrał kolejny sparing przed meczem z Legią Warszawa w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Walijczycy ograli Conwy Borough aż 5:1.

Bartosz Zimkowski

W dziesiątej minucie wynik spotkania otworzył Ryan Fraughan. Były gracz Tranmere Rovers płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. W 16. minucie mocnym uderzeniem głową Steve Evans podwyższył prowadzenie New Saints FC.

Kilka minut później Conwy Borough za sprawą Josha Duresa zdobyło kontaktowego gola. Szybko odpowiedzieli na niego mistrzowie Walii. Greg Draper wpisał się na listę strzelców. Reprezentant Nowej Zelandii strzelił drugiego gola po zmianie stron.

Kropkę nad "i" postawił rezerwowy Phil Baker. New Saints wygrali 5:1.

New Saints FC - Conwy Borough 5:1 (3:1)
1:0 - Ryan Fraughan
2:0 - Steve Evans
2:1 - Josh Dures
3:1 - Greg Draper
4:1 - Greg Draper
5:1 - Phil Baker

New Saints FC rozpoczęło w składzie: Paul Harrison - Aaron Simms, Chris Marriott, Connell Rawlinson, Steve Evans, Sam Finley, Scott Ruscoe, Matty Williams, Ryam Fraughan, Jamie Mullan, Greg Draper.

Kluby ekstraklasy kuszą karnetami. Gdzie najtańsze, a gdzie najdroższe?