USA: Zahorski wziął udział w strzelaninie

W debiutanckim występie w barwach San Antonio Scorpions Tomasz Zahorski dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, ale jego nowy zespół na inaugurację sezonu przegrał 4:7 (!) z Tampa Bay Rowdies.

Maciej Kmita

Drużyna Polaka w meczu. 1. kolejki NASL (II szczebel rozgrywkowy) po 18 minutach prowadziła już 3:0, a trzeciego gola głową zdobył właśnie "Zahor", ale jeszcze przed przerwą rywal wyszedł na prowadzenie 4:3. W 67. minucie znany z występów w Wiśle Kraków Georgi Christow zdobył kolejną bramkę Rowdies, ale w 79. minucie Skorpiony złapały kontakt dzięki Zahorskiemu. W ostatnich minutach dwa kolejne gole strzeliła jednak ekipa z Tampa Bay.

Kolegą klubowy Zahorskiego jest Luka Vućko, który niedawno występował w Lechii Gdansk.

San Antonio Scorpions - Tampa Bay Rowdies 4:7 (3:4)
1:0 - Denissen 3'
2:0 - Denissen 16'
3:0 - Zahorski 18'
3:1 - Mulholland 25'
3:2 - Savage 32'
3:3 - Frimpong 42'
3:4 - Walker 45'