ME: Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:1

Remisem 1:1 zakończył się mecz 7. kolejki Młodej Ekstraklasy pomiędzy Polonią Warszawa a Lechią Gdańsk. Piłkarze Czarnych Koszul byli bliscy zwycięstwa, bowiem prowadzili 1:0 po golu z rzutu karnego Michała Ciarkowskiego, jednak w 90. minucie drużyna z Pomorza zdołała doprowadzić do remisu. Bramkę dla gości zdobył wówczas Jakub Kawa. Wcześniej zespół z Gdańska mógł jednak wywieźć nawet komplet oczek z Warszawy, ale w 62. minucie Michał Pietroń nie potrafił zamienić na gola rzutu karnego (trafił w poprzeczkę).

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:1 (0:0)

1:0 - Ciarkowski (k.) 72'

1:1 - Kawa 90'

W 62. minucie Michał Pietroń (Lechia) nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w poprzeczkę).

Polonia Warszawa: Gliwa - Galicki, Bąk, Makowski, (46' Yunisoglu), Wojdyga, Siwik (57' Ciarkowski), Świerczewski, Piątek (46' Biernacki), Kłodawski (57' Wilczak), Jaroń, Gołębiewski.

Lechia Gdańsk: Kubiński - Weber, Brede, Osłowski, Sterczewski, Łuczak (60' Bobrowski), Pietroń (78' Tofil), Szałęga (78' Gracek), Szuprytowski, Krysiński, Kawa.

Żółte kartki: Yunisoglu, Ciarkowski (Polonia W.).