Pelikan do spadku? Radomiak znów źle na wyjazdach - wyniki niedzielnych meczów 7. kolejki II ligi

Bardzo słabo spisują się w tym sezonie piłkarze Pelikana Łowicz. Biało-zieloni przegrali czwarty mecz i plasują się dopiero na 16. miejscu w tabeli.

Przedsezonowe zapowiedzi walki o awans chyba trzeba będzie przełożyć. Biało-zieloni w niedzielę przegrali czwarty mecz w tym sezonie, tym razem musieli uznać wyższość beniaminka z Zambrowa. Katem Ptaków został Łukasz Grzybowski. W 30. minucie gracz gospodarzy wykorzystał dobre dośrodkowanie jednego z partnerów i z bliska skierował piłkę głową do bramki. Po kolejnych 30 minutach ten sam piłkarz podwyższył prowadzenie skutecznie wykonując rzut karny.

W poprzednich rozgrywkach największą bolączką Radomiaka była gra na wyjazdach. Wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie w tym sezonie. Radomianie przegrali ze Świtem chociaż stworzyli sobie w trakcie 90 minut wiele dobrych okazji. Najlepszą z nich zmarnował Patryk Wolski, który z bliska nie trafił do pustej bramki. Gości skarcił Mateusz Zawiska. Gracz gospodarzy wykorzystał dobre dośrodkowanie Kamila Szczepańskiego i bez trudu pokonał Piotra Banasiaka.

Wyniki niedzielnych meczów 7. kolejki II ligi gr. wschodniej: Olimpia Zambrów - Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)

1:0 - Grzybowski 30' 2:0 - Grzybowski 60' (k.)   Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 1:0 (0:0)

1:0 - Zawiska 72'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!