Primera Division: Villarreal kontynuuje świetny start! Szczęśliwe San Mames

Dwa oczka za trzecim Realem Madryt znajdują się piłkarze Żółtych Łodzi Podwodnych, które pokonały jedną z rewelacji początku rozgrywek. Serię domowych zwycięstw utrzymuje za to Athletic Bilbao.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Nowe San Mames staje się szczęśliwym obiektem dla Athletic Bilbao. Baskowie  wygrali tu drugi mecz, choć jeszcze w 72. minucie przegrywali z Betisem Sewilla 0:1. Świetne zawody ponownie rozegrał Ibai Gomez, który zaliczył asystę przy golu na wagę kompletu oczek. Decyzją trenera Los Verdiblancos w kadrze nie pojawił się Damien Perquis, który narzekał ostatnio na bóle w nodze.

W spotkaniu dwóch niepokonanych zespołów górą Villarreal! Żółte Łodzie Podwodne objęły prowadzenie już w 31 sekundzie za sprawą gola Jeremy'ego Perbeta. Po zmianie stron trafienie dołożył jeszcze Jonathan Pereira i beniaminek dołączył do FC Barcelony, Atletico Madryt i Realu Madryt, które w sześciu kolejkach wciąż nie zaznały goryczy porażki.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Athletic Bilbao - Betis Sewilla 2:1 (0:0)
0:1 - Jorge Molina 62'
1:1 - De Marcos 73'
2:1 - San Jose 82'

W 59. minucie Benat Etxebarria (Athletic) nie strzelił rzutu karnego. Guillermo Sara obronił.

Getafe CF - Celta Vigo 2:0 (1:0)
1:0 - Lopez 44'
2:0 - Arroyo 50'

Villarreal CF - Espanyol Barcelona 2:1 (1:0)
1:0 - Perbet 1'
2:0 - Jonathan Pereira 67'
2:1 - Sergio Garcia 80'

Primera Division: Atletico idzie jak burza! Diego Costa zrównał się z Messim