Zobacz ładnego gola Arkadiusza Milika dla FC Augsburg (wideo)

W meczu kontrolnym FC Augsburg reprezentant Polski zdobył bramkę strzałem zza pola karnego. Zobacz trafienie Arkadiusza Milika w spotkaniu wygranym przez niemiecki zespół.

Konrad Kostorz

Jak już informowaliśmy, FC Augsburg w pierwszym tegorocznym sparingu pokonał 3:1 chiński zespół Shanghai Dongya FC. Arkadiusz Milik pojawił się na placu gry w drugiej połowie, a w 73. minucie precyzyjnym uderzeniem ustalił wynik. Polak otrzymał podanie od Raphaela Holzhausera, minął obrońcę i przymierzył z 18 metrów nie do obrony.

W sobotę Milika i kolegów czeka bardziej wymagające zadanie. Rywalem 8. zespołu Bundesligi w pojedynku towarzyskim będzie bowiem PSV Eindhoven.

Gol Milika od 3:00:

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Udany początek roku w wykonaniu Arkadiusza Milika, Polak strzelił gola Chińczykom