Ligue 1: Monaco ma już dziesięć punktów straty do PSG

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Siedem bramek padło w trzech niedzielnych meczach 30. kolejki Ligue 1. Zwycięstwa nie zdołało odnieść AS Monaco i jego strata do Paris Saint-Germain wynosi już dziesięć punktów.

Ekipa Claudio Ranieriego podejmowała OSC Lille. To było starcie sąsiadów w tabeli, jednak faworytem byli gospodarze. Wszystko co najważniejsze wydarzyło się w pierwszej połowie. Monaco szybko prowadziło po golu Mounira Obbadiego, ale w 39. minucie wyrównał Divock Origi.

W pozostałych potyczkach EA Guingamp uległo u siebie Olympique Lyon 0:1, zaś AS Saint-Etienne bez większego trudu pokonało FC Sochaux 3:1.

Po 30. kolejce PSG ma dziesięć oczek przewagi nad resztą stawki i tylko kataklizm mógłby mu odebrać mistrzostwo Francji.

WYNIKI NIEDZIELNYCH SPOTKAŃ 30. KOLEJKI LIGUE 1:

AS Saint-Etienne - FC Sochaux 3:1 (0:0) 1:0 - Erding 46' 2:0 - Tabanou 51' 2:1 - Butin 66' 3:1 - Erding 89'

EA Guingamp - Olympique Lyon 0:1 (0:0) 0:1 - Gomis 46'

AS Monaco - OSC Lille 1:1 (1:1) 1:0 - Obbadi 5' 1:1 - Origi 39'