SkySports: Średnia nota Kuszczaka

Dość niespodziewanie od pierwszej minuty w barwach Manchesteru United pojawił się w środowym meczu 10. kolejki Premiership Tomasz Kuszczak. Edwina Van der Sara zabrakło nawet na ławce rezerwowych, a reprezentant Polski gola w meczu przeciwko West Ham United nie puścił.

Czerwone Diabły wygrały 2:0 po dwóch bramkach Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dostał od dziennikarzy brytyjskiej telewizji SkySports notę "osiem" w dziesięciopunktowej skali. Także na "ósemkę" zasłużyli: Dimitar Berbatov, Anderson i Patrice Evra.

Tomasz Kuszczak dostał notę "sześć". W komentarzu dodano, że polski bramkarz tak naprawdę nie miał nic do roboty. Wprawdzie gola nie puścił, ale nawet się nie spocił przez 90 minut. Dla Kuszczaka był to drugi mecz w tym sezonie. Wcześniej bronił w spotkaniu przeciwko Chelsea Londyn, ale wówczas pojawił się na murawie jako zmiennik.

Najwyższe noty wśród piłkarzy Młotów dostali Matthew Upson oraz Jack Collison - obaj otrzymali "siódemki".