Aaron Ramsey nie zagra w hicie Premier League?

W sobotę w hicie Premier League Arsenal podejmie Manchester City. Niewykluczone jednak, że gospodarze będą musieli sobie radzić bez Aarona Ramseya.

Szymon Mierzyński

W meczu eliminacji mistrzostw Europy, w którym reprezentacja Walii pokonała Andorę 2:1, 23-latek musiał zejść z boiska tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego z powodu problemów z kostką. - Został w nią kopnięty i nie było sensu ryzykować jego zdrowia - wyjaśnił selekcjoner Chris Coleman, cytowany przez skysports.com.

Jak długo może potrwać absencja Aarona Ramseya? - Mam nadzieję, że będzie gotów już na sobotnie starcie w Premier League, ale to jeszcze nic pewnego. Maksymalnie w ciągu dwóch dni powinniśmy wiedzieć coś więcej - dodał Coleman.
Walijczycy przeżywali we wtorek niesamowite męki. Na początku spotkania stracili gola, a komplet oczek uratowali dopiero w 81. minucie, gdy dublet skompletował Gareth Bale (pierwszy raz trafił do siatki w pierwszej połowie).

Ramsey miał dotąd pewne miejsce w składzie Arsenalu. Zagrał we wszystkich meczach Premier League (zawsze w pełnym wymiarze czasowym) i Arsene Wenger zapewne ma zamiar posłać go do gry także w sobotę. Hitowe starcie Kanonierów z mistrzem Anglii rozpocznie się o godz. 13.45.

Wilfredo Caballero: Wiedziałem na co się piszę, ale wkrótce chcę być numerem jeden