Łukasz Teodorczyk zdobył gola dla Dynama w meczu z uczestnikiem Ligi Mistrzów

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Łukasz Teodorczyk po dwóch meczach kontrolnych Dynama Kijów ma już na koncie trzy gole. We wtorek reprezentant Polski posłał piłkę do bramki szwajcarskiego FC Basel.

Łukasz Teodorczyk w poniedziałek przebywał na murawie przez 45 minut i strzelił dwie bramki rezerwom Borussii M'gladbach. Tym razem trener Sergiej Rebrow posłał Polaka na murawę w 52. minucie i niewiele później "Teo" cieszył się z trafienia po wykończeniu akcji Younesa Belhandy oraz Witalija Bujalskiego. [ad=rectangle] Ukraińcy prowadzili już z uczestnikiem Ligi Mistrzów 2:0, ale ostatecznie doznali porażki po dwóch strzałach Breel Donald Embolo oraz rozstrzygającym golu Matiasa Delgado z rzutu karnego. Dynamo ma jeszcze sporo czasu, by poprawić formę, ponieważ pierwszy mecz o punkty rozegra dopiero 19 lutego.

FC Basel - Dynamo Kijów 3:2 (0:1) 0:1 - Vida 10' 0:2 - Teodorczyk 64' 1:2 - Embolo 67' 2:2 - Embolo 79' 3:2 - Delgado (k.) 89'