Wisła Puławy w kryzysie. "Po pierwszej połowie było pozamiatane"

Po raz trzeci z rzędu Duma Powiśla zeszła z boiska pokonana. W ostatnim meczu wyjazdowym zaprezentowała się tak, jak w pierwszym i przegrała aż 0:4.

W sierpniu ubiegłego roku Wisła Puławy została rozgromiona w Stargardzie Szczecińskim przez Błękitnych. W sobotę rozbiła ją Stal Mielec, a dwa gole wbiła w ciągu ostatnich sześciu minut. - Staramy się grać piłką. Nie zasłużyliśmy na porażkę 0:4. Przy stanie 0:0 Nowak nie wykorzystał sytuacji, dzięki której mecz mógł inaczej się ułożyć. My wiedzieliśmy, że rywal jest groźny w kontratakach. W pierwszej połowie mieliśmy cztery sytuacje i nie strzeliliśmy żadnej bramki. Rywal miał trzy, zdobył dwa gole i było pozamiatane - ocenia Bohdan Bławacki. [ad=rectangle] Z powodu kontuzji Władimira Fiedorowa trener musiał postawić na lewej stronie obrony na Rafała Lisieckiego. Ten manewr nie okazał się szczególnie udany. - W pierwszej połowie mieliśmy problemy w naszej lewej stronie. Lisiecki to pomocnik, ale próbujemy przekwalifikować go na obrońcę - przyznaje szkoleniowiec.

Na finiszu sezonu Wisła kompletnie zawodzi. Po udanym kwietniu miała szansę na miejsce w górnej połowie tabeli, ale złapała zadyszkę. Obecna forma puławskiego zespołu na pewno da wiele do myślenia działaczom po zakończeniu rozgrywek. - Będę ten mecz głęboko analizował. Dwa ostatnie spotkania dają wiele informacji w kontekście przedłużania kontraktów z niektórymi zawodnikami - nie ukrywa Bławacki.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!