Ligue 1: Remis AS Monaco, SC Bastia wyrasta na rewelację

Jedenaście goli padło w wieczornych spotkaniach 3. kolejki Ligue 1. Drugi remis w sezonie 2015/2016 zanotowało AS Monaco.

Szymon Mierzyński
Ekipa Leonardo Jardima mierzyła się na wyjeździe z Toulouse FC i do przerwy przegrywała 0:1. Gola na wagę jednego oczka zdobył dopiero w 65. minucie Thomas Lemar.Wysoką dyspozycję w początkowej fazie rozgrywek prezentuje SC Bastia. Drużyna z Korsyki tym razem pokonała 3:0 EA Guingamp i po trzech meczach ma na koncie aż siedem punktów. Daje jej to pozycję wicelidera.
1. miejsce zajmuje Paris Saint-Germain. Mistrz Francji jako jedyny po 3. kolejce będzie mógł się pochwalić maksymalną zdobyczą.