II liga: Szalona strzelanina w Bytomiu, Raków gorszy w starciu byłych liderów

Niecodzienne 90 minut w Bytomiu. Dziewięć goli padło w pojedynku Polonii z Puszczą Niepołomice. Raków Częstochowa potknął się drugi raz z rzędu - tym razem z Puławach.

Kapitalne widowisko zobaczyli kibice w Bytomiu. Gol padał średnio co dziesięć minut, zaangażowania nie zabrakło żadnej z drużyn i dopiero w 90. minucie okazało się, która z drużyn sięgnie po komplet punktów. A drian Gębalski dał Puszczy Niepołomice prowadzenie 5:4 po podaniu Dariusza Gawęckiego. Wcześniej trzy bramki zapisał na swoje konto Mateusz Broź, były dwa samobóje i dwie wykorzystane jedenastki. Po prostu rollercoaster i kandydat do pojedynku sezonu.
To przełamanie Puszczy Niepołomice, która dzięki punktom opuściła strefę spadkową. Nieudany początek sezonu spowodował nawet zmianę na stanowisku trenera. Teraz Polonia jest na miejscu zagrożonym, a towarzyszy ma naprawdę zaskakujących. To Błękitni Stargard Szczeciński oraz ROW 1964 Rybnik, który przegrał w sobotę z Okocimskim Brzesko.

Warte odnotowania były jeszcze wygrane Wisły Puławy w spotkaniu byłych liderów z Rakowem Częstochowa, a także rozpędzającej się Siarki Tarnobrzeg z hamującym Gryfem Wejherowo. Interesująco zapowiadał się i potoczył pojedynek na nowoczesnym stadionie w Tychach. Znicz Pruszków prowadził i remis gospodarzom musiał ratować po przerwie Marcin Radzewicz.

Sobotnie mecze 6. kolejki II ligi:

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 0:0

Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 2:1 (1:0)
1:0 - Daniel Koczon 38'
1:1 - Przemysław Kostuch 55'
2:1 - Damian Buczek 82'

Wisła Puławy - Raków Częstochowa 1:0 (0:0)
1:0 - Sebastian Głaz 57'

Polonia Bytom - Puszcza Niepołomice 4:5 (2:2)
4:5 - Adrian Gębalski 89'

ROW 1964 Rybnik - Okocimski Brzesko 0:1 (0:0)

18 Okocimski Brzesko 34 7 4 23 23:71 25

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

W tym sezonie II ligi padnie jeszcze 9 goli w meczu?