Raport z kadry: Milik odpowiada Holendrom. Jakie problemy?

Arkadiusz Milik m.in zagrał Holendrom na nosie, skuteczny był Maciej Rybus. Do meczu ze Szkocją pozostało już tylko 2,5 tygodnia, Adam Nawałka powołał piłkarzy z lig zagranicznych. Czas na przegląd ich dokonań.Zapraszamy!

Jacek Stańczyk

Łukasz Fabiański i Artur Boruc nie dali się w ten weekend pokonać, odpowiednio: napastnikom Evertonu (0:0) i Sunderlandu (2:0 dla Bournemouth). Obaj od początku sezonu prezentują równą formę. Dla Boruca to był pierwszy mecz ligowy w tym sezonie bez straty gola.

W weekend nie grał Wojciech Szczęsny, bo niestety w tygodniu w meczu z Barceloną nabawił się urazu palca. Na razie nie wiadomo, czy wykuruje się do początku października. AS Roma poinformowała bowiem, że przerwa Polaka wyniesie od czterech do sześciu tygodni. Z kolei w kadrze są zdania, że Szczęsny powinien jeszcze we wrześniu wrócić do treningów.

W bramce VfB Stuttgart nadal stoi czwarty wybór Adama Nawałki, czyli Przemysław Tytoń. W weekend wrócił do gry po zawieszeniu za czerwoną kartkę, wystąpił przez 90 minut w przegranym 0:1 meczu z Schalke 04 Gelsenkirchen.

O obsadę bramki martwić się nie musimy. A co z defensywą?