Kolejni piłkarze Romy kontuzjowani

Edin Dzeko skręcił prawe kolano podczas sobotniego meczu Romy z Carpi (5:1). Napastnik zszedł z boiska po pierwszej połowie.

Mateusz Skwierawski

- Edin przejdzie szereg szczegółowych badań. W niedzielę dowiemy się jak poważny jest to uraz - czytamy na oficjalnej stronie Romy.

Dzeko trafił do Włoch w letnim oknie transferowym z Manchesteru City. W bieżącym sezonie strzelił jednego gola w sześciu meczach Serie A. Zrobił to w wygranym spotkaniu z Juventusem (2:1) na Stadio Olimpico.

Problemy zdrowotne Bośniaka to nie jedyne zmartwienie trenerów klubu z Rzymu. W spotkaniu z Carpi urazów uda doznało dwóch innych piłkarzy: Seydou Keita i Francesco Totti, który wszedł za Dzeko po przerwie.

#dziejesiewsporcie: piękny gest Hulka

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Roma wywalczy w tym sezonie mistrzostwo Serie A?