Belgia: Filip Starzyński nie zatrzymał rywala Legii Warszawa

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News /  /
East News / /

W niedzielnym meczu 9. kolejki belgijskiej ekstraklasy będący rywalem Legii Warszawa w Lidze Europy Club Brugge pokonał na wyjeździe KSC Lokeren (1:0). W zespole gospodarzy pełne 90 minut rozegrał [tag=26380]Filip Starzyński[/tag].

Zwycięstwo drużynie Michela Preud'homme'a zapewnił Jelle Vossen, który trafił do bramki Lokeren już w 8. minucie gry.

To druga z rzędu ligowa wygrana ekipy z Brugii, która po dziewięciu rozegranych spotkaniach ma na koncie 16 punktów i zajmuje w tej chwili 4. miejsce w tabeli Jupiler Pro League, ale po zakończeniu wszystkich spotkań 9. serii może wylądować na 6. pozycji.

Pełne 90 minut w zespole Lokeren rozegrał Filip Starzyński i był to pierwszy ligowy występ Polaka w pełnym wymiarze czasowym w tym sezonie.

Mecz 3. kolejki Ligi Europy Legia Warszawa - Club Brugge zostanie rozegrany 22 października. Do rewanżu w ramach 4. kolejki dojdzie 5 listopada

KSC Lokeren - Club Brugge 0:1 (0:1) 0:1 - Vossen 8'