Tomasz Kafarski: Pierwsza połowa była bezbarwna i bezpłciowa

Drutex-Bytovia Bytów stanęła w sobotę przed szansą na znalezienie się na pierwszym miejscu w I lidze. Bytowianie przegrali jednak w Płocku, a Tomasz Kafarski nie krył, że jest zawiedziony tym rezultatem.

Michał Gałęzewski

Przez długi czas Drutex-Bytovia Bytów starała się odrobić straty w Płocku. W końcu w 75. minucie bramkę na 1:1 strzelił Mateusz Klichowicz. Minutę później na 2:1 dla Wisły bramkę zdobył Mikołaj Lebedyński i trzy punkty zostały w Płocku. Po tym spotkaniu Wisła awansowała na pierwsze miejsce w tabeli.

Tomasz Kafarski nie ukrywał, że liczył na lepszy wynik na Mazowszu. - Jestem zły i zawiedziony wynikiem tego spotkania. Pierwsza połowa była bezbarwna i bezpłciowa. Druga część gry w naszym wykonaniu wyglądała bardzo dobrze. Szkoda, że nie udało nam się strzelić bramki w podobnej sytuacji, co Wisła wcześniej - powiedział szkoleniowiec bytowskiego klubu.

Od razu Wisła Płock sprowadziła jednak Drutex Bytovię na ziemie. - Wróciliśmy do gry po wyrównaniu, ale szybka odpowiedź podziałała na mój zespół tak, że było już bardzo nerwowo. Szkoda, bo wydaje mi się, że mogliśmy tutaj zremisować - zakończył Kafarski.