Premier League: Piąte zwycięstwo Crystal Palace

W inaugurującym meczu 8. kolejki Premier League zgodnie z przewidywaniami Crystal Palace ograło West Bromwich Albion 2:0.

Bartosz Zimkowski

Od pierwszych minut zdecydowaną przewagę na Selhurst Park osiągnął zespół Crystal Palace. Orły raz po raz atakowały bramkę rywali, a na najwięcej zamieszania w szeregach gości stwarzał Wilfried Zaha.

Jednak do przerwy gole nie padły i kibice musieli czekać do 68. minuty na pierwsze trafienie. Wówczas Yohan Cabaye wypatrzył niepilnowanego Yannicka Bolasie, a ten strzałem głową wpakował futbolówkę do siatki.

Tuż przed końcem meczu Zaha wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Cabaye.

Po tym zwycięstwie Crystal Palace ma już 15 punktów na koncie i awansowało na trzecie miejsce w tabeli Premier League.

Crystal Palace - West Bromwich Albion 2:0 (0:0)
1:0 - Yannick Bolasie 68'
2:0 - Yohan Cabaye (k.) 89'