Maciej Bartoszek: Przegraliśmy w pierwszej połowie

W niedzielne popołudnie Zawisza Bydgoszcz rozczarował, na własnym stadionie wysoko, bo 0:3 przegrywając z Dolcanem Ząbki. Jak skomentował porażkę trener gospodarzy?

Michał Piegza
Zawisza Bydgoszcz był liderem I ligi tylko przez tydzień. W niedzielę spadkowicz z ekstraklasy zagrał bardzo źle i przegrał z wiceliderem Dolcanem Ząbki aż 0:3. - Przegraliśmy mecz już w pierwszej połowie, ta część w naszym wykonaniu była całkowicie nieudana. Jednak po straconej w kuriozalny sposób bramce, mieliśmy swoje szanse. Może wówczas wynik inaczej by się układał - ocenił pierwszą część spotkania trener Zawiszy Maciej Bartoszek.

Po zmianie stron goście kontrolowali przebieg gry i w końcówce po raz trzeci "ukłuli" gospodarzy. - W drugiej połowie goniliśmy wynik, wyglądaliśmy inaczej, ale było za późno. Mecz nam odjechał. Szkoda tego spotkania. Musimy dogłębnie to przeanalizować, wyciągnąć wnioski i myśleć o kolejnym spotkaniu, w którym trzeba zapunktować - zakończył szkoleniowiec klubu z Bydgoszczy.

Maciej Bartoszek to odpowiedni trener dla Zawiszy Bydgoszcz?