Rosja: 90 minut Macieja Rybusa, Artur Jędrzejczyk na ławce rezerwowych

Maciej Rybus zagrał 90 minut w meczu Tereka Grozny z Krylią Sowietow (2:0). Całe spotkanie Anży Machaczkała z FK Krasnodar (2:2) na ławce rezerwowych spędził za to Artur Jędrzejczyk.

Kamil Kołsut
Maciej Rybus w reprezentacji Polski gra na lewej obronie / Maciej Rybus w reprezentacji Polski gra na lewej obronie

Terek wygrał drugi mecz z rzędu. Zespół Macieja Rybusa zwycięstwo zapewnił sobie w ostatnich minutach spotkania. Najpierw bramkę dla gości zdobył Adilson, a już w doliczonym czasie gry wynik ustalił Magomed Mitriszew.

Zespół z Groznego dzięki zwycięstwu awansował w tabeli ligi rosyjskiej na piąte miejsce i do znajdującego się na podium Zenitu St. Petersburg traci tylko trzy punkty.

Remis Krasnodaru z ławki oglądał Jędrzejczyk. Jego koledzy przegrywali 2:0. Pod koniec spotkania sprawy w swoje ręce wziął jednak Ricardo Laborde, który najpierw sam strzelił gola, a kilkadziesiąt sekund później zaliczył asystę przy trafieniu Ariego.

Zarówno dla gospodarzy, jak i dla gości był to trzeci remis z rzędu. Piłkarze Krasnodaru zajmują w tabeli dziewiąte miejsce.