Jose Mourinho traci nerwy - odmówił komentarza po porażce

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP /  /
PAP / /

Nienajlepsza seria Jose Mourinho wciąż trwa. Portugalczyk przegrał w derbach Londynu, a na dodatek został wyrzucony na trybuny przez sędziego.

W tym artykule dowiesz się o:

W tygodniu do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak Jose Mourinho odpycha nastoletniego fana Chelsea próbującego zrobić sobie "selfie" Portugalczykiem. Mourinho zapowiedział, że nie będzie rozmawiał z dziennikarzami i faktycznie dotrzymał słowa. Powodem jest ingerencja żurnalistów w jego prywatne życie.

Po przegranym przez Chelsea meczu z West Ham United (1:2) odmówił komentarza. The Blues zagrali kolejny kiepski pojedynek w Premier League i zajmują dopiero 15. miejsce w tabeli.

Mourinho całą drugą połowę przesiedział w loży VIP-owskiej Młotów po tym jak w przerwie skrytykował decyzje arbitrów. Obok niego siedział jego asystent, który wyleciał na trybuny jeszcze w czasie trwania pierwszej połowy.

{"id":"","title":""}