Ligue 1: Olympique Marsylia wygrał, ale wciąż jest bardzo nisko

Na zakończenie 14. kolejki Ligue 1 AS Saint-Etienne przegrało u siebie z Olympique Marsylia 0:2. Ekipa Michela wciąż jest jednak w dolnej połowie tabeli.

Szymon Mierzyński
East News

Pierwszego gola dla marsylczyków zdobył w 41. minucie Michy Batshuayi, który trafił do siatki po szybkiej akcji kombinacyjnej.

Wynik ustalił natomiast Georges-Kevin Nkoudou, choć jego bramka pewnie by nie padła, gdyby nie rykoszet. Po strzale 20-latka piłka odbiła się od Loica Perrina i dzięki temu ugrzęzła w siatce idealnie przy słupku. Stephane Ruffier nie miał szans na skuteczną interwencję.

Olympique sięgnął na Stade Geoffroy-Guichard po pełną pulę i z 18 punktami na koncie zajmuje 12. miejsce w tabeli Ligue 1. AS Saint-Etienne ma 22 oczka i plasuje się na 7. pozycji.