Grecja: Kolejna bramka Radosława Majewskiego

W niedzielnym meczu 18. kolejki greckiej ekstraklasy z PAOK-iem Saloniki (1:2) swojego trzeciego gola w sezonie zdobył Radosław Majewski z PAE Veria.

Maciej Kmita

Polski pomocnik wpisał się na listę strzelców w 65. minucie spotkania, wykorzystując nieporozumienie między bramkarzem a obrońcami rywali i posłał piłkę do pustej bramki.

Trafienie Radosława Majewskiego doprowadziło do wyrównania 1:1. Wcześnie Veria przegrywała 0:1 po golu Dymitara Berbatowa z rzutu karnego, ale ostatecznie zespół Majewskiego wyjechał z Saloniki bez punktu - w 74. minucie zwycięską bramkę dla PAOK-u zdobył Stefanos Athanassiadis.

To pierwszy ligowy Majewskiego w bieżącym sezonie, ale trzeci, licząc wszystkie rozgrywki. Dorobek Polaka uzupełniają dwie asysty.

Po 18 rozegranych meczach Veria ma na koncie 19 punktów i zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli.

PAOK Saloniki - PAE Veria 2:1 (1:0)
1:0 - Berbatow (k.) 43'
1:1 - Majewski 65'
2:1 - Athanassiadis 74'

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.