Ligue 1: AS Monaco znów wiceliderem, remis w starciu zakurzonych potentatów

Olympique Lyon i Olympique Marsylia nie poprawiły swojej sytuacji w tabeli Ligue 1, bowiem w bezpośrednim starciu padł remis 1:1. Z przytupem na pozycję wicelidera wróciło natomiast AS Monaco!

Szymon Mierzyński
PAP

Obie bramki na obiekcie Les Gones padły w drugiej połowie. Prowadzenie dał gościom potężnym strzałem Michy Batshuayi, a działo się to w momencie, w którym ekipa Bruno Genesio miała przewagę. Udało jej się jednak odrobić straty. W 79. minucie rezerwowy Corentin Tolisso trafił do siatki po rzucie wolnym.

Oba zespoły mają teraz po 30 oczek i nadal zajmują miejsca w środku tabeli (marsylczycy 8., drużyna z Lyonu - 9.).

Wiceliderem znów jest AS Monaco, które zdemolowało u siebie Toulouse FC aż 4:0. Podopieczni Leonardo Jardima wyprzedzili OGC Nice i teraz do liderującego Paris Saint-Germain tracą 21 oczek.