Franz Beckenbauer zdradził, co Josep Guardiola powiedział piłkarzom Bayernu

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Na zdjęciu: Franz Beckenbauer
/ Na zdjęciu: Franz Beckenbauer

Franz Beckenbauer zdradził, co Josep Guardiola powiedział piłkarzom Bayernu Monachium tuż przed dogrywką w meczu z Juventusem Turyn. - Zagroził, że jeśli nie wygrają, to ich wykastruje - wyznał honorowy prezes Bawarczyków.

Pierwsza połowa środowego meczu z Juventusem Turyn była koszmarem dla kibiców Bayernu Monachium. Faworyci przegrywali 0:2 i byli o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów już w 1/8 finału. W pierwszym meczu padł bowiem remis 2:2.

W końcówce spotkania gospodarze zdołali jednak wyrównać za sprawą goli Roberta Lewandowskiego i Thomasa Muellera. W dogrywce przesądzili o awansie dzięki bramkom Thiago i Kingsleya Comana.

Po spotkaniu honorowy prezydent FCB Franz Beckenbauer zdradził dziennikarzom, co przed dogrywką zawodnikom Bayernu powiedział Pep Guardiola.

- Zagroził im, że jeśli nie wygrają, to ich wykastruje - powiedział Niemiec dziennikarzom telewizji Sky. - Nie tyle że nas wykastruje, ale utnie nam jaja - wyjaśnił później Thomas Mueller.

Metody Guardioli przyniosły efekt. Mistrzowie Niemiec awansowali do ćwierćfinału. W piątek dowiedzą się, z kim przyjdzie im się mierzyć w tej fazie rozgrywek.

{"id":"","title":""}