Legia silna po kadrze. Lechia ma problem

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Bartłomiej Zborowski /
PAP / Bartłomiej Zborowski /

Lechia Gdańsk na poważny problem, bo Legia Warszawa po przerwie reprezentacyjnej zazwyczaj nie przegrywa meczów. Statystykę stołecznej drużyny podał "Przegląd Sportowy".

W tym artykule dowiesz się o:

Legia Warszawa po raz ostatni komplet punktów po takiej przerwie straciła aż 4,5 roku temu. To był mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. A potem poszło. Dwanaście spotkań, dziesięć wygranych, tylko dwa remisy. Do tego stołeczny klub jest bardzo skuteczny.

Oto jego wyniki z ostatnich lat po meczach kadry:

5:3 z Koroną Kielce, 4:1 z Piastem Gliwice, 3:1 z Pogonią Szczecin, 1:1 ze Śląskiem Wrocław, 3:2 z Górnikiem Zabrze, 4:3 ze Śląskiem Wrocław, 1:0 z Lechią Gdańsk, 3:0 z GKS Bełchatów, 4:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała, 2:2 z Zagłębiem Lubin, 3:1 z Cracovią, 1:0 ze Śląskiem Wrocław.

Z Lechią Gdańsk jak widać, Legia też już grała. To było w październiku 2014 roku.

Mecz 29. kolejki tego sezonu odbędzie się w sobotę 2 kwietnia w Warszawie. Początek o godzinie 20.30.

Źródło: WP SportoweFakty