Diego Simeone: Byliśmy blisko ideału

Możliwe, że zbliżyliśmy się do naszego ideału, tak jak w meczach z Barceloną - przyznał Diego Simeone. Argentyński szkoleniowiec Atletico Madryt miał powody do zadowolenia po meczu z Bayernem.

Marek Wawrzynowski

- Pierwsza połowa to było to, co chcemy grać, druga połowa to była gra Bayernu - mówił Diego Simeone po spotkaniu, które zakończyło się wynikiem 1:0.

Prowadzone przez niego Atletico Madryt zaczęło mecz fantastycznie ale z czasem schodziło do coraz bardziej rozpaczliwej obrony. Druga połowa to praktycznie nieustanny napór Bayernu Monachium.

- My zbliżyliśmy się do naszego ideału. Tak też graliśmy w poprzedniej rundzie z Barceloną - przyznał szkoleniowiec.

Pytany o strzelca fantastycznej bramki, Saula Nigueza, odparł: - On ma teraz fantastyczny okres. To napawa naprawdę wielką radością, kiedy widzę, co się z nim teraz dzieje. Zasługuje na to wszystko, bo wykonuje ogromną pracę. Pokazuje, że ma ogromną motywację. A jeszcze sporo pokaże, bo zaliczył ostatnio wielki postęp.