Ostatni mecz sezonu w Premier League! Manchester United - AFC Bournemouth NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński

90+3' Koniec spotkania.

Skomentuj 0

90+3' 3:1! W zamieszaniu w polu karnym Chris Smalling nieszczęśliwie blokował uderzenie jednego z rywali i po jego interwencji piłka wpadła do siatki obok bezradnego De Gei.

Skomentuj 0

90' Doliczone 3 minuty.

Skomentuj 0

90' Z dystansu tyleż mocno co niecelnie uderzył Memphis Depay.

Skomentuj 0

87' Już 3:0! Kapitalne zagranie Rooneya za plecy obrońców i Ashley Young wykorzystał sytuację sam na sam z Federicim.

Skomentuj 0

84' Zmiana w Man Utd: Ashley Young za Martiala.

Skomentuj 0
  • 82' Gospodarze szukają kolejnego gola, po przerwie widowisko jest całkowicie jednostronne.

Skomentuj 0

79' Zmiana w AFC Bournemouth: Lewis Grabban za Wilsona.

Skomentuj 0

79' Zmiana w Man Utd: Memphis Depay zastąpił Rashforda.

Skomentuj 0

75' Zmiana w Man Utd: Ander Herrera zastąpił Matę.

Skomentuj 0

74' 2:0 dla Czerwonych Diabłów! Wayne Rooney dośrodkował w pole karne do Valencii, ten wycofał piłkę głową do Rashforda, który trafił do siatki pewnym płaskim strzałem.

Skomentuj 0

72' Callum Wilson trafi do siatki MU, ale zrobił to z ewidentnego spalonego. Gol nie został uznany.

Skomentuj 0

69' Jesse Lingard padł w polu karnym po interwencji Danielsa, ale sędzia znów puścił grę.

Skomentuj 0

67' Zmiana w AFC Bournemouth: Benik Afobe zastąpił Kinga.

Skomentuj 0

66' Zmiana w AFC Bournemouth: Max-Alain Gradel zastąpił Pugha.

Skomentuj 0

66' Za faul taktyczny na Wilsonie żółtą kartkę otrzymał Juan Mata (Man Utd).

Skomentuj 0

62' Płasko z kilkunastu metrów uderzył Juan Mata, ale Federici na posterunku.

Skomentuj 0

59' Potężna bomba z dystansu Valencii, piłka leciała w okienko, jednak fenomenalnie zatrzymał ten strzał Adam Federici!

Skomentuj 0

59' Ogromne zamieszanie w polu karnym Bournemouth, ostatecznie płaskim strzałem minimalnie chybił Jesse Lingard!

Skomentuj 0

58' Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.co...rtoweFakty

Skomentuj 0

54' Mogło być 2:0! Pięknie sprzed pola karnego strzelił Michael Carrick i po rykoszecie gości uratowała poprzeczka!

Skomentuj 0

50' Juan Mata padł w polu karnym po interwencji Cooka. Pachniało tam faulem, mimo to sędzia puścił grę.

Skomentuj 0

48' Dobrą okazję na 14. metrze miał Dan Gosling, jednak posłał piłkę w trybuny.

Skomentuj 0

47' Zablokowany strzał Rooneya sprzed pola karnego. Chwilę później Smalling zastopował uderzenie Wilsona.

Skomentuj 0

46' Początek drugiej połowy.

Skomentuj 0

45+1' Manchester United prowadzi 1:0, choć pierwsza połowa była przeraźliwie nudna.

Skomentuj 0

45' Doliczona 1 minuta.

Skomentuj 0

43' Wreszcie mamy emocje! 1:0 dla Man Utd! Gospodarze rozegrali fenomenalną akcję kombinacyjną. Po dośrodkowaniu Martiala Rashford przytomnie przepuścił piłkę do Rooneya i ten pewnie trafił do siatki.

Skomentuj 0

42' I znów na boisku nie dzieje się kompletnie nic ciekawego...

Skomentuj 0

37' Teraz Pugh miał znakomitą okazję na 12. metrze, ale płaskim strzałem trafił w Valencię!

Skomentuj 0

35' Marc Pugh zakręcił Rooneyem na lewym skrzydle, ale w końcu sam się poślizgnął i łatwo stracił piłkę.

Skomentuj 0

32' Nieźle z rzutu wolnego dośrodkował Wayne Rooney, ale z piłką minął się w polu karnym Michael Carrick i wylądowała ona w rękach Federiciego.

Skomentuj 0

26' Za nami niemal pół godziny, a nadal nie doczekaliśmy się ani jednej klarownej sytuacji...

Skomentuj 0

23' Indywidualnie szarżował teraz Callum Wilson, jednak stracił piłkę przed polem karnym MU.

Skomentuj 0

19' Ekipa Bournemouth broni się dość dobrze, ale z przodu nie pokazała dotąd kompletnie nic. Nie potrafi nawet wyjść z kontrą.

Skomentuj 0

15' Na razie nudy na Old Trafford. Z optycznej przewagi Czerwonych Diabłów nie wynika nic konkretnego.

Skomentuj 0

11' Goście łatwo poradzili sobie z dośrodkowaniem Rooneya z rzutu wolnego.

Skomentuj 0

8' Anthony Martial nie opanował piłki po centrze Maty. Gospodarze mieli jeszcze rzut rożny, z którego nic nie wyszło.

Skomentuj 0

6' Gospodarze w ataku pozycyjnym na połowie rywala.

Skomentuj 0

5' Bardzo spokojne pierwsze minuty, temperatura widowiska nie jest zbyt wysoka.

Skomentuj 0

2' Na trybunach Old Trafford sporo wolnych miejsc, to rzadki obrazek na tym obiekcie.

Skomentuj 0

1' Zaczynamy!

Skomentuj 0

SędziaJonathan Moss.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

W składzie gości nie ma Artura Boruca. W ostatnim meczu sezonu będzie bronił Adam Federici.

Skomentuj 0

Czerwone Diabły walczą tylko o 5. miejsce. Teoretycznie mogliby jeszcze wyprzedzić Manchester City i wdrapać się do pierwszej czwórki, ale... musieliby wygrać 19:0. To nierealne.

Skomentuj 0

Skład AFC Bournemouth: Adam Federici - Simon Francis, Tommy Elphick, Steve Cook, Charlie Daniels, Matt Ritchie, Dan Gosling, Andrew Surman, Marc Pugh, Callum Wilson, Joshua King.

Ławka rezerwowych AFC Bournemouth: Jordan Holmes, Junior Stanislas, Lewis Grabban, Corey Jordan, Benik Afobe, Eunan O'Kane, Max-Alain Gradel.

Skomentuj 0

Skład Manchesteru United: David de Gea - Antonio Valencia, Chris Smalling, Daley Blind, Cameron Borthwick-Jackson, Michael Carrick, Juan Mata, Jesse Lingard, Wayne Rooney, Anthony Martial, Marcus Rashford.

Ławka rezerwowych Manchesteru United: Sergio Romero, Ashley Young, Ander Herrera, Phil Jones, Memphis Depay, Guillermo Varela, Andreas Pereira.