II liga: Stal Stalowa Wola rozgromiona przez Legionovię

Piłkarze Stali Stalowa Wola zostali rozgromieni na własnym boisku. Tym razem na Podkarpaciu 5:0 (2:0) zwyciężył zespół Legionovii Legionowo. Gospodarze w drugiej połowie nie wykorzystali nawet rzutu karnego.

Redakcja
Redakcja

Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 0:5 (0:2)
0:1 - Rafał Wolsztyński 7'
0:2 - Hubert Tylec 39'
0:3 - Jarosław Wieczorek (k.) 69'
0:4 - Rafał Wolsztyński 76'
0:5 - Rafał Wolsztyński 76'

W 62. minucie Bartłomiej Bartosiak (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego. Piotr Smołuch obronił.

Stal: Tomasz Wietecha - Adrian Bartkiewicz, Grzegorz Wawrzyński, Krystian Wrona (77' Damian Łanucha), Marcin Kowalski, Przemysław Stelmach, Paweł Giel (41' Dawid Przezak), Mateusz Kantor, Przemysław Oziębała, Bartłomiej Bartosiak (71' Michał Mistrzyk), Tomasz Płonka.

Legionovia: Piotr Smołuch - Krzysztof Michalak, Aleksandar Bajak, Kamil Wiktorski, Maciej Goliński (66' Mikołaj Grzelak), Sebastian Milewski (73' Łukasz Kopka), Jarosław Wieczorek, Paweł Garyga (79' Krystian Miś), Hubert Tylec (70' Wojciech Kalinowski), Łukasz Wolsztyński, Rafał Wolsztyński.

Żółte kartki: Mistrzyk, Kantor (Stal) oraz Smołuch, Goliński, Wolsztyński (Legionovia).

Sędzia: Mirosław Górecki (Ruda Śląska).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!