Miedź Legnica wyjątkowo skuteczna

Piłkarze Miedzi Legnica pewnie pokonali 4:0 drużynę Rozwoju Katowice, która tym samym spadła do II ligi. - Mówiłem przed tym meczem, że to będzie ciężkie spotkanie - komentował jednak Ryszard Tarasiewicz.

Artur Długosz

Miedź Legnica z Rozwojem Katowice po pierwszej połowie prowadziła 1:0. Po przerwie legniczanie dołożyli trzy gole i odnieśli wysokie zwycięstwo.

- Mówiłem przed tym meczem, że to będzie ciężkie spotkanie. Zespół Rozwoju jest dobrze zorganizowany i jest niebezpieczny w każdym momencie. To się potwierdziło. Nie przemawia przeze mnie kurtuazja. Gdyby nie nasze w kilku sytuacjach dobre interwencje w polu karnym, to byśmy niejedną bramkę stracili - mówił po spotkaniu Ryszard Tarasiewicz.

Trener legniczan cieszył się skuteczności swoich zawodników, którzy strzelili cztery gole. - Skuteczność była wysoka, bo w innych meczach mieliśmy dużo więcej sytuacji i nie byliśmy w stanie strzelić jednej bramki. Teraz w większości, co oddaliśmy strzał w światło bramki, to wpadło - na nieszczęście dla Rozwoju. Gratulacje za zwycięstwo dla moich zawodników. Był to naprawdę ciężki mecz - podkreślił Tarasiewicz.